Jesteś tutaj

GWIAZDY W ROZRYWKOWYM SHOW „NASTĘPNY PROSZĘ!”

Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański – to tylko niektóre gwiazdy, które gościnnie wystąpią w nowym rozrywkowym show TV Puls „Następny proszę!”. Program poprowadzi Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który odkryje przed widzami swoje szalone oblicze. W każdym odcinku wystąpi również zespół muzyczny w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

„Następny proszę!” – premiera w niedzielę 30 września - tylko w TV Puls!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Można w nim wygrać wielkie pieniądze a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor. Takiego show w Polsce jeszcze nie było!

W roli prowadzącego wystąpi uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik, pojawią się również goście specjalni - wśród nich m.in. Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański. W każdym odcinku widzów do zabawy zagrzewać będzie Kuba Krzak z Kabaretu Chyba, a najlepsze i ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

Poza udziałem gwiazd – wiele  innych zaskakujących niespodzianek!
Program „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii.   Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.


Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.