Jesteś tutaj

GORĄCE, LATYNOAMERYKAŃSKIE RYTMY W ROZRYWKOWYM SHOW „NASTĘPNY PROSZĘ!”

Siódmy odcinek rozrywkowego show „Następny proszę!” przywoła lato, za którym wszyscy zdążyli się już stęsknić. Program odwiedzą bowiem trzy tancerki samby, które rozgrzeją publiczność i widzów w rytm latynoamerykańskiej muzyki. Czy prowadzący show Marcin Wójcik również da się porwać do tańca? To trzeba zobaczyć!

Premiera w TV Puls już w niedzielę 11 listopada o godz. 10:15.
Premiera w PULS 2 w piątek 16 listopada o godz. 22:00.

Znakomita zabawa na planie rozrywkowego show „Następny proszę!” trwa w najlepsze! W siódmym odcinku pojawią się trzy tancerki samby brazylijskiej, które wciągną uczestników i publiczność do znakomitej zabawy. Wspaniałe stroje, egzotyczne rytmy i doskonały humor - sambę czas zacząć! Czy prowadzący show Marcin Wójcik podejmie wyzwanie i nauczy się kroków latynoamerykańskiego tańca?
Widzów bawić będzie również Grzegorz Wilk, który wraz z zespołem w każdym odcinku show dba o najlepszą muzykę, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem wcieli się w mima.
Za nami odcinki, w których już padły pierwsze wysokie wygrane. Jak tym razem finalista poradzi sobie w emocjonującej rozrywce o wielkie pieniądze?

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.
Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii.
Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.