Jesteś tutaj

DOSKONAŁE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI TRANSMISJI Z „WIELKIEJ ZABAWY TV PULS"

Piątkowa transmisja na żywo z „Wielkiej zabawy TV Puls w Dolinie Charlotty” (29 czerwca br.) w TV Puls osiągnęła średni udział na poziomie 12,35% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49). Natomiast w grupie All 16-49 transmisja osiągnęła prawie 7,0% udziałów (SHR). W grupie DVB-T 4+ TV Puls okazał się liderem pasma i osiągnął wynik prawie 12,0% (SHR).

W piątek 29 czerwca TV Puls odnotował doskonałe wyniki oglądalności. Kanał uplasował się na 4. miejscu w rankingach oglądalności (All 16-49), natomiast w grupie DVB-T 4+ był liderem oglądalności w prime time* z wynikiem prawie 11,5 % SHR.

„Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty” była dużym i wymagającym przedsięwzięciem. Widzowie zgromadzeni 29 czerwca zarówno w amfiteatrze, jak i przed telewizorami bawili się przy najzabawniejszych polskich skeczach oraz w rytm najlepszych, znanych przez wszystkich przebojów. Było wesoło, muzycznie i rozrywkowo! Będziemy dalej konsekwentnie rozwijać ten kierunek naszych działań i inwestycji w produkcje, które dostarczają naszym widzom mnóstwo doskonałej rozrywki i największą dawkę pozytywnych emocji, a jednocześnie wzmacniają naszą przewagę konkurencyjną – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

29 czerwca Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty był stolicą doskonałej zabawy. Na scenie wystąpiły uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk oraz Teatr Cygański Patrycji Runo. Nie zabrakło też najlepszych polskich kabaretów, które zadbały o doskonały humor widzów. Byli wśród nich Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret z Konopi oraz artyści: Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha.

 Dolina Charlotty, w której odbyła się „Wielka zabawa TV Puls”, położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu.

 Telewizja Puls nie zwalnia tempa i szykuje kolejne wspaniałe wydarzenia dla swoich widzów. Już 7 lipca o 20:00 TV Puls zaprasza na 20. Mazurską Noc Kabaretową. Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie kabarety: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-MruKabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni i Jerzy Kryszak. Do tego Artur Andrus i Grupa MoCarta. Zapowiada się znakomita rozrywka dla całej rodziny! Na żywo tylko w TV Puls! 

 * Godz. 20:00-23:00