Jesteś tutaj

ANIMACJA „STAR WARS: REBELIANCI” W GRUDNIU W PULS 2!

Grudzień upłynie pod znakiem kultowych „Gwiezdnych Wojen”! Do kin wchodzi najnowszy film z serii pt. „Ostatni Jedi”. Niespodziankę przygotował także kanał PULS 2 – już od 4 grudnia zaprasza dzieci i ich rodziców na animowany serial „Star Wars: Rebelianci”. Emisje w rodzinnym paśmie Junior TV, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 15:35 i 17:35.

SerialStar Wars: Rebelianci uzupełnia legendarną sagę o nowe, pasjonujące i pełne emocji przygody. Wartka akcja, siła przyjaźni i odwieczna walka dobra ze złem – to wszystko dzieci i ich rodzice znajdą w animacji, którą na grudzień przygotował PULS 2.

W Galaktyce nastały mroczne czasy: potężne Imperium podbija kolejne planety, na których wprowadza rządy żelaznej ręki. Ale wkrótce wznieci się iskra buntu! Sprytni i nieustraszeni członkowie statku kosmicznego „Duch” jako jedni z nielicznych odważą się przeciwstawić Imperium. Grupa śmiałków - Ezra, Hera, Kanan, Sabine, Zeb i Chopper - stawi czoła wrogowi i rozpocznie prawdziwą rewolucję. Ich celem będzie przywrócenie pokoju i wolności w Galaktyce. Serial został opracowany w polskiej wersji językowej.